Haber

Acer, 11. Nesil Intel Core H İşlemcili Yeni Bilgisayarlarını Duyurdu

Acer, 11. Kuşak Intel® Core ™ H-serisi işlemcili ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu 3 yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı Predator Triton 300, Predator Helios 300 ve Nitro 5’i duyurdu. GeForce RTX 3050 ve GeForce RTX 3050 Ti grafikler ile güncellenen aygıtlar, evvelki kuşaklara nazaran oyuncuların mutlu kalacağı bir dizi güncelleme ve ekran odaklı güzelleştirme ile geliyor.

Acer Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Eserleri Genel Müdürü James Lin, “Duyurduğumuz yeni aygıtlar, kullanıcılar için olduğu kadar bizim için de heyecan verici, zira daha güçlü işlemciler aygıtlarımızın termal idare yeteneklerin her zamankinden daha ileriye taşımamıza müsaade veriyor” dedi. Lin, kelamlarına şöyle devam etti: “Şu anda sahip olduğumuz yeni teknolojilerin hepsi heyecan verici ve tüm düzeylerdeki oyuncular için bu teknolojileri bir ortada sunduğumuz aygıtlarımız var. İster profesyonel olun ister birinci defa dizüstü bilgisayar alıyor olun, hiç fark etmez; artık bu aygıtlardan birini edinmenin tam vakti.”

Intel Taşınabilir Eserler Kümesi Lider Yardımcısı ve Genel Müdürü Ran Senderovitz ise “11. Jenerasyon Intel Core H serisi işlemci, 5 GHz’e kadar frekanslara imkan tanıyan yeni mimarisi, yeni PCIe Gen 4 ile sunulan en süratli grafik ve depolama erişimi, en son Wi-Fi 6E ve Thunderbolt 4 teknolojisine sahip ilişki özellikleri ile Acer’ın yeni bilgisayarları inanılmaz bir oyun tecrübesi vadediyor” dedi.

Predator Triton 300

Sadece 19,9 mm (0,78 inç) kalınlığındaki Predator Triton 300 (PT315-53), kullanıcıların bir sırt çantasına yahut evrak çantasına rahatça sığdırabilecekleri bir dizüstü bilgisayar. Büsbütün metal bir kasaya sahip aygıt, 4,6 GHz’e ulaşabilen 11. Jenerasyon Intel Core H serisi işlemcisi, NVIDIA GeForce RTX 3080 Serisi GPU’su ve 32 GB’a kadar DDR4 bellek dayanağı ile en yeni oyunları problemsiz oynayama imkanı sunuyor. Buradan hareketle, kullanıcılar, Predator Triton 300’ün sunduğu bu gücü iki istikamete odaklayabilir: Oynadıkları oyunların canlanmasını isteyen kullanıcılar 165 Hz QHD paneli tercih edebilirken, mümkün olan her avantajdan faydalanmak isteyen kullanıcılar ise son derece yüksek sürat sunan 360 Hz FHD paneli tercih edebilir. Tüm bunların da ötesinde, 3 ms’lik sürat aşırtma[1], manzarada yırtılmasız ve sıkıntısız bir tecrübe için dizüstü bilgisayarın en yüksek performansından yararlanmayı mümkün kılıyor.

Predator Triton 300’deki 5. Kuşak AeroBlade™ 3D çift fanlı soğutma özelliği ile oyun sırasında bilgisayarınızın soğutma düzeyini daha da üst taşıyarak kusursuz bir tecrübe yaşamanızı sağlar. Bu özel tasarlanmış fanlar, sahip olduğu 89 adet 0,08 mm (0,003 inç) metal kanat ve asgarî türbülansla daha fazla hava akışı girişine müsaade veren biyonik bir kanat ucu dizaynından yararlanarak plastik bir fana göre[2] yüzde 55 daha uygun hava akışı sağlıyor. Soğutma sistemini daha da ileriye taşıyan, stratejik olarak yerleştirilmiş giriş ve çıkış havalandırma deliklerine ek olarak GPU ve CPU için özel tasarlanmış ısı boruları, verimliliği üst seviyeye çıkarmaya yardımcı oluyor ve sonuçta performansı artırıyor.

Arttan aydınlatmalı 4 bölgeli RGB, her kullanıcının dizüstü bilgisayarına ferdî bir hava katmasını sağlarken, renkli WASD ve ok tuşu kapakları hareket tuşlarının öne çıkmasını sağlıyor. DTS® X: Ultra ses sistemi, rastgele bir kulaklığı yahut hoparlörü 360° çevresel ses sistemine dönüştürerek oyun sırasında rakiplerinizin hareketlerinin de öne çıkmasına yardımcı oluyor yahut uzamsal sesi kullanarak size en sevdiğiniz müzik ve sinemalarda büyüleyici ses tecrübesi yaşatıyor. Intel® Killer™ E2600G Ethernet, Intel™ Killer Wi-Fi 6 AX1650i ve Denetim Merkezi 2.0, daha az gecikme sağlarken, çeşitli temas noktaları ile oyunculara daha fazla seçenek sunuyor. Aygıtı harici bir ekrana takmak için HDMI 2.1, bir çift USB 3.2 Gen 1 ilişki noktası ve bir USB 3.2 Gen 2 ilişki noktası, Küçük DisplayPort 1.4 ve USB Type-C (Thunderbolt ™ 4) ile etraf ünitesi seçenekleri son derece çeşitli oluşuyla dikkat çekiyor.

Predator Helios 300

Yeni Predator Helios 300, en yeni 11. Kuşak Intel Core H serisi işlemcisi, NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Dizüstü Bilgisayar GPU performansı ve 32 GB DDR4 RAM’den başlayan bellek dayanağı ile, oyun dünyasındaki güçlü rekabet ortamında bir oyuncunun gereksinim duyacağı her şeye sahip. Tüm bu güçlü sistem, plastik bir fandan2 yüzde 55 daha fazla hava akışı oluşturan 89 adet 0,8 mm (0,003 inç) metal kanatlı özel tasarlanmış bir fan olan Acer’ın 5. Jenerasyon AeroBlade™ 3D Fanı tarafından destekleniyor. 17 inçlik ekrana sahip model, ayrıyeten CPU ve GPU’da soğutmayı düzgünleştirmek ve ek olarak kasanın yüzey sıcaklığını düşürmek için aerodinamik akışlar oluşturmak üzere tasarlanmış bir soğutma nizamı olan Acer’ın Vortex Flow Design konseptini içeriyor.

Predator Helios 300, inanılmaz süratli 360 Hz FHD panel yahut son derece estetik görünen 165 Hz QHD panel olmak üzere, iki seçenek ile geliyor. Her ikisi de 3 ms reaksiyon süresiyle1 görüntülerde yırtılma olmasını engelleyerek, uğraşın en kritik anlarında sizi yarı yolda bırakmıyor. Aygıtın şık görünümü, 4 RGB bölgesi ve WASD tuşlarındaki şeffaf içbükey formlu kapaklarla donatılmış klavyeye kadar uzanıyor. Standarttan farklı bir klavyeye sahip olan bu dizüstü bilgisayar, birebir vakitte anında sürat aşırtma için bir Turbo anahtarı ve sistemi izlemek yahut sürat aşırtmak, tüm bu RGB’yi özelleştirmek ve daha fazlası için Predator’ın özel yardımcı programını açan bir PredatorSense™ anahtarı da kullanıcılara sunuluyor.

Aygıt, düşük gecikmeler ve daha sağlam bir temas için Intel® Killer™ E2600 ethernet, Intel® Killer™ Wi-Fi 6 AX1650i ve Denetim Merkezi 2.0’ın yanı sıra DTS: X Ultra ses sistemine sahip. Predator Helios 300, ayrıyeten inanılmaz süratli Thunderbolt™ 4 USB-C, DisplayPort fonksiyonelliği ve güç dağıtımı takviyesi de dahil olmak üzere, eksiksiz bir USB 3.2 irtibat noktası yelpazesi sunuyor. Oyuncuların harici bir monitöre kolay kolay bağlanmasını sağlayan bir HDMI 2.1 irtibat noktası da bu sisteme dahil edilmiş. Son olarak 2 TB HDD ile kullanıcılara oyun arşivleri için son derece yüksek bir depolama alanı sunuluyor.

Acer Nitro 5

Yeni kuşak Nitro 5, en yeni 11. Jenerasyon Intel Core H-serisi işlemci, NVIDIA GeForce RTX 3070 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’su ve 32 GB DDR4 RAM ile çok güçlü bir bilgisayar. Bu özellikler, dizüstü bilgisayarın 15,6 inç (AN515-57) yahut 17,3 inç (AN517-54) QHD IPS[3] ekranını 3 ms reaksiyon süresiyle1 165 Hz yenileme suratına yükseltiyor ve yüzde 80 ekran-gövde oranı da oyuncuların çerçeveyi daha az, aksiyonu ise daha fazla görmesini sağlıyor. Sürat özelliklerine ek olarak, Nitro 5 depolamada da çıtayı yükseltiyor: İki adet M.2 PCIe / SATA SSD1 yuvası, oyunculara tüm suratlarını koruyabilmeleri için oyun, sinemalar ve öbür dijital arşivlerine yetecek devasa 1 TB RAID 0 yahut 2 TB HDD alanı sunuyor.

Acer’ın CoolBoost™ teknolojisi ve aygıtın uzun oyun maratonlarında serin kalması için tasarlanan çift hava çıkışı da aygıtta yer alıyor. CoolBoost teknolojisi, otomatik moda kıyasla fan suratını yüzde 10’a, CPU ve GPU soğutmasını da yüzde 9’a kadar artırıyor. Sıcaklık, fan suratları ve daha birçok farklı datayı içeren sistem bilgilerinizi gerçek vakitli olarak izleyip denetim edebilir, evvelden ayarlanmış soğutma modları ortasından seçim yapma yahut kendi modlarınızı NitroSense anahtarı ile özelleştirebilir, TrueHarmony™’deki altı farklı ses moduna erişip, yapışkan tuşları açıp kapatabilir ve LCD Overdrive özelliğini kullanarak ekranın reaksiyon müddetini 3 ms’ye düşürebilirsiniz.

Acer Nitro 5’teki dört bölgeli RGB1, kullanıcıların her tuşta 1,6 mm hareket sağlayan klavyeyi ve büsbütün siyah Precision TouchPad’i denetim etmesine imkan tanır. Dizüstü bilgisayar bir RJ45 ve HDMI 2.1 ilişki noktası, bir USB 3.2 Gen 2 irtibat noktası ve iki Gen 1 irtibat noktası, ayrıyeten bir USB Type-C ™ (Thunderbolt ™ 4) irtibat noktası dahil olmak üzere, geniş irtibat seçenekleri ile geliyor. Daha tertipli bir görünüm için şarj temas noktası da aygıtın art kısmında yer alıyor.

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

Predator Triton 300 (PT315-53), EMEA bölgesinde haziran ayında 1.499 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator Helios 300 (PH315-54), EMEA bölgesinde haziran ayında 1.699 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator Helios 300 (PH317-55) EMEA bölgesinde haziran ayında 1.799 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

15 inç Acer Nitro 5 (AN515-57) haziran ayında EMEA’da 999 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

17 inç Acer Nitro 5 (AN517-54) haziran ayında EMEA’da 1.299 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website takipcisatinalma.net to generate more leads.

  Here’s how:
  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at takipcisatinalma.net.

  Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://talkwithcustomer.com for a live demo now.

  And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

  If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

  Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

  Eric
  PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
  Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://talkwithcustomer.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithcustomer.com/unsubscribe.aspx?d=takipcisatinalma.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
mobil uygulama geliştirme firmaları instagram takipçi satın al erkek giyim fethiye escort çanakkale escort Ege Tülek smm panel instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma