Haber

Ahmet Çakar’dan Halis Özkahya’ya sert eleştiri: Gedson’a kırmızı vermemek eyyamdır

Galatasaray’ın Gençlerbirliği’ni 2-0 mağlup ettiği müsabakada tekrar hakem kararları tartışıldı. Gedson’un rakibine yaptığı faule birçok yorumcu ve eski hakem kırmızı kart dedi. En sert tenkit ise Ahmet Çakar‘dan geldi.

İşte Çakar’ın sözleri:

“İKİNCİLİĞE BAKSINLAR”

Galatasaray için gayret lig ikinciliği için olmalı. Yoksa Beşiktaş ile Galatasaray’ın oynadığı futbola bakıyoruz, coşkuya, dileğe bakıyoruz çok büyük fark var. Galatasaray asla bu türlü değildi lakin soğukluk başta Fatih hocadan tüm gruba yansımış üzere görünüyor.

“HALİL BÜYÜK ÇIKAR OLUR”

Bu Galatasaray için şampiyonluk çok sıkıntı diyebiliriz fakat 1-2 genç oyuncu gelecek demek. Birincisi Halil Dervişoğlu. Bonservis sorununu bilmem ancak büyük kar olur. Oburu ise Kerem… Futbolu olgunlaştıkça çabukluğu, tekniği ve oyun zekasıyla çok değerli yere gelebilir.

“SARIYSA NİÇİN SARI?”

Hakem Halis Özkahya’ya soruyorum, Gedson Fernandes’in yaptığı hareket sarı mı, kırmızı mı? Sarıysa niçin sarı? Koyarak geliyor, ani atağa çıkmak isteyen rakibine uçarak topu hiçbir biçimde düşünmeksizin ayak bilek karışımı basıyor. Bence kırmızı. Sarı vermek eyyamdır.

Öte yandan yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan eski hakem Deniz Çoban da durumun kırmızı kart olduğunu belirtti. Galatasaray’ın iptal edilen golünde de kusur yapıldığını söz etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır