Haber

‘Astral seyahatle uzaya gittim, geldim’ diyen Yusuf Güney geri adım atmıyor

“Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Uzayla ilgili birçok bilgiyi NASA benden sonra açıkladı” kelamlarıyla gündem olan Yusuf Güney, yeni bir açıklama yaptı.

Toplumsal medyada yapılan yorumların kendisini üzdüğünü söyleyen müzikçi, “Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi metafizik duymadınız?” dedi.

“GENEL KÜLTÜR DÜZEYİ DÜŞÜK”

Güney şu tabirleri kullandı:

“Koca koca beşerler sözlerimi çarpıttı. Üzüldüğüm nokta, aşağılayıcı yorumlar yapmaları oldu. Bunlar hiç beğenilen değil. Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi araştırmadınız, hiç mi metafizik duymadınız? İnsan en azından bunları bilir. Fakat şunu gördüm, ülke bu usul şeylere hazır değilmiş.

Söylediklerimin ardındayım. Bu biçim işlerle ilgilenen birçok şahıstan ileti da aldım. Bunları dillendirmek büyük yürek. Kimse konuşamıyor, zira direkt mecnun damgası yiyorsun. Ne meczubum ne veliyim. Ben manevî benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, başındaki soruların cevaplarını arayan biriyim.

“ŞAMANLARDAN EĞİTİM ALDIM”

Herkes astral seyahat yapar lakin bilinçsizce. Ruhu vücuttan ayrılır, denetim edemez. Ben denetim etmeyi başardım. İstediğim yere bu halde gidebiliyorum. 3 yıl boyunca bununla ilgili Peru’da Şamanlardan eğitim aldım. Birinci seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş. Eğitim lazım, inanmak lazım.

“YANINIZDA GÜVENDİĞİNİZ BİRİ OLMALI”

Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı lakin sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz yalnızca. Benim yanımda kız arkadaşım vardı o vakit. Ortamızda çok saf, pak bir bağlantı vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım.

“KONFERANS VERECEĞİM “

Yakında Peru, Ekvador ve Portekiz’e gideceğim ve bu üç ülkede önemli bir eğitim alacağım. Hatta bu mevzularla ilgili konferanslar da vermeyi düşünüyorum. Gençlerimizin manevi taraflarını güçlendirmemiz lazım. Yoksa ülke olarak kafayı yiyeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır