Haber

Bakan Varank, Babacan’ın ‘Fren Ali’ sözlerini eleştirdi: Kore yemeği yiyemeyince kriz çıkaran kimdi?

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan‘ın “Bizim Hazine’de genelge yayınladık, A4 kağıtlarının önünü de ardını da kullanacaksınız dedik. Yalnızca baskı yaparken kağıdın ön yüzüne baskı yapmayın, art yüzünü de kullanın dedik. Bunun genelgesini yayınladık. Tasarruf ruhu bu türlü olur. Bir de şöyle kızarlardı, ‘Ali para harcatmıyor’ derlerdi. Fren Ali diyorlardı. Niçin? Âlâ günlerde tasarruf edeceksiniz ki makus günler geldiğinde harcayacak paranız olsun. 125 bin makam arabası alan israf zihniyeti ise anca duvara tosladı” kelamlarına Twitter’dan cevap verdi.

“FREN ALİ LAKİN NEYE?”

Babacan’a tenkitlerini sıralayan Bakan Varank, “Busan’da Kore yemeği yiyemeyince kriz çıkaran, yurtdışında Mercedes harici araca burun kıvıran, Londra-Vaşington seyahatlerinde kalacağı otelin yıldız sayısıyla ilgilenen bir geçmişi olmasa bu mütevazılık numarasına ben bile kanabilirdim. Fren Ali ancak neye? Endüstriye olmasın sakın?” sözlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır