Haber

Clubhouse Android Hazır Gibi: Beta Sürümü Google Play’de Yayınlandı!

Sırf davetle katılabilen, sesli sohbetler gerçekleştirmeye imkan veren ve pandemi periyodunda herkes konuta kapanmışken epey tanınan olan Clubhouse uygulaması, neredeyse bir yıldır iOS kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Ancak Android sürümü geçen bu 1 yıllık mühlet boyunca bir türlü gelmedi.

Neyse ki daha fazla beklemeye gerek kalmayacak üzere görünüyor. Android için Clubhouse’un beta sürümü, şimdilik Amerikalı kullanıcılar için de olsa, Google Play’de yayınlandı. Kısa müddet içerisinde de başka İngilizce konuşulan ülkelere ve sonunda Dünya’nın geri kalanına açılacağını duyuruldu.

  • Clubhouse Nedir; Nasıl Kullanılır?

Bir blog gönderisinde şirket, “önümüzdeki birkaç hafta için planımız, kullanıcılardan geri bildirim toplamak, gördüğümüz problemleri düzeltmek ve ödemeler ve kulüp oluşturma üzere birkaç son özelliği daha ekledikten sonra uygulamamızın son sürümünü piyasa sürmek olacak” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır