Haber

Doya Doya Moda kim elendi, kim gitti? 2 Temmuz 2021 haftanın birincisi kim oldu?


Doya Doya Moda All Star hafta içi her gün moda tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor. Uğurkaz Erez, Sera Sevet, Gülşah Saraçoğlu ve Umut Eker’in jüri üyeliklerini üstlendikleri fenomen yarışma programında Cuma günleri ise haftanın finali heyecanı yaşanıyor. 1 yarışmacının her hafta kolyenin sahibi olduğu yarışmada büyük finale ise artık sadece sayılı günler kaldı.

Yarışmacılar arasında büyük final için rekabet kızışırken gerginlik de dönem dönem tavan yapıyor. Peki, bu haftanın lideri kim olacak?

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ, KİM GİTTİ, 2 TEMUZ HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Cum gününün puanlarının verilmesinin ardından bu haftanın kazananı da ortaya çıktı. En çok puanı toplayan yarışmacı kolyenin sahibi oldu.

Haftanın birincisi ve elenen isim açıklandığı anda haberimizde olacak.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Geçtiğimiz hafta 104 puan toplayan Ferdanur haftanın birincisi olmuş ve kolyeyi kazanmıştı. Büyük finale iki adım kala ise eleme gerçekleştirilmemişti.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır