Haber

Excalibur PUBG Arena Turnuvası Finali Nefes Kesti

24 Nisan’da ön elemeleri başlayan ve Türkiye’nin her yerinden 200’ün üzerinde grubun başvurarak ağır ilgi gösterdiği Excalibur PUBG Arena Turnuvası, 9 Mayıs Pazar günü heyecanlı finali ile sona erdi. Anlık olarak 3 binden fazla izleyicinin takip ettiği, 100 binden fazla izlenmenin elde edildiği turnuva finalinde yarışan 16 kadro, adeta arenada tozu dumana kattı. 20.000 TL ödüllü havuzdan hisse almak için çokça smoke yolunun açıldığı, rushlanarak çabalara girişildiği, bol rotasyonlu final gayretlerinde şampiyonluğu ve 12.000 TL’lik büyük mükafatı ise İzmir Spor kazandı. Turnuva finalinin heyecanını oyun tutkunlarına anbean aktaran Excalibur, izleyicilere de canlı yayında 24.5″ oyun monitörünü ikram ederken büyük final sonrası gerçekleştirdiği After Party ile de oyunculara birçok ödül dağıttı.

Tepenin Daima El Değiştirdiği Finalde Gülen Taraf İzmir Spor!

Türkiye’nin en güzelleri ile ön elemelerde rakiplerini eleyerek finale yükselen grupların çabaları nefes kesti. 16 grubun büyük ödül için stratejiye, taktiklere ve hamasete 4 saat boyunca muhtaçlık duyduğu büyük finalde, liderlik daima el değiştirdi. Binlerce kişinin anlık olarak Yağız Efe “10000days” Vardarbaş ve Berkay “Vicrains” Yılmazbayhan‘ın sunumuyla Twitch üzerinden takip ettiği Excalibur PUBG Arena Turnuvası’nın şampiyonu, ön elemelerden finale çıkan İzmir Spor oldu. Erangel ve Miramar haritalarında 5 maç gayret eden takımlar ortasında toplamda 35 kill ve 2 maç galibiyeti alarak 59 puan toplayan İzmir Spor, Excalibur’un 1.’lik mükafatı olan 12.000 TL’nin sahibi oldu. Turnuvanın 2’ncilik ve 3’üncülük sıralamasını ise alınan kill sayıları belirledi. 56 birebir toplam puana sahip olan Fastpay Wildcats ve Other Side takımlarından 35 kill elde eden Fastpay Wildcats turnuva 2.’si olarak 6.000 TL’nin, 27 kill elde eden Other Side ekibi da 3. olarak 2.000 TL’nin sahibi oldu.

Oyunseverler Armağanlara ve Heyecana Ortak Oldu

100 binden fazla görüntülenmenin elde edildiği Excalibur PUBG Arena Turnuvası’nda, oyunseverler de unutulmadı. Final esnasında oyun tutkunlarına da Excalibur 24.5″ Monitör ikram edildi. Sürprizlerin bununla da kalmadığı turnuvada, büyük final heyecanının izleyicilere daha fazla yaşatılması ismine bol ödüllü After Party düzenlendi. Şampiyonluk uğraşları sonrasında gerçekleşen After Party etkinliğinde birbirinden bağımsız 100 yarışmacı, Excalibur PUBG Arena’da rakipleri ile kozlarını paylaştı. Sıralamada birinci üçe giren iştirakçilerden birinciye Excalibur 24.5″ Monitör, ikinciye Excalibur RGB Klavye ve Mouse Set, üçüncüye de Excalibur Sırt Çantası hediye edildi.

“Oyunda güç budur!” iletisiyle oyun dünyasına her alanda dayanak olmaya çalışan Casper, Excalibur ile e-spor tertiplerindeki takviyesine ve profesyonel arenada kendini fark ettirmek isteyen oyuncuların birinci uğrak yeri olmaya devam edecek. https://www.casper.com.tr/oyun-bilgisayari ‘nı takipte kalın! 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır