Haber

Fatih Terim: Beşiktaşlı dostlarımızı tüm teknik heyet, futbolcular olarak dizilir alkışlarla uğurlarız

Galatasaray, Gençlerbirliği mahzurunu 2-0’la geçerken Beşiktaş derbisi öncesi kritik bir haftayı kayıpsız atlattı. Önümüzdeki hafta oynanacak derbide olumsuz bir sonuç alınması durumunda Galatasaray şampiyonluk yarışına havlu atacak. Bu senaryonun yaşanması durumunda Fatih Terim, Beşiktaş’ı alkışlayarak uğurlayacaklarını belirtti.

Fatih Terim’in açıklamaları şöyle:

“BEŞİKTAŞ’I TEBRİK EDER, O DENLİ UĞURLARIZ”

“Böyle maçlar her vakit gelmez. Çok net. Üzerinde fazla matematik yapılmaması gereken maç. Yenmemiz halinde devam ediyoruz. Kaybedersek yüzde 1 dahi ümit kalmaz. Bizim için kolay. Kazanamazsak, öbür skorlarda geçeriz kenara. Oyuncularımızla bir arada Beşiktaş’ı alkışlar, tebrik eder, o denli uğurlarız. Öbür türlüsünde devam eder. Türkiye Ligi’nde hangi maçın ne skorla biteceği bilinmiyor. Bunun dışındaki skorlarla Beşiktaşlı dostlarımızı kucaklarız, tebrik ederiz, tüm teknik heyet futbolcular olarak dizilir alkışlarla uğurlarız.

“ARTIK SON 3 MAÇ”

Galip gelmek çok kıymetli. Son 3 maça kaldı. Oyun genel olarak bizim denetimimiz altında geçti. Oyunu denetim etmede, domine etmede yüksek pas yüzdesiyle yanlışsız durum aldık atak aksiyonlarında. Tez etmeden, sabırla, en yeterli durumu opsiyonu arayarak bir epey gol konumu yakaladık. Gol bir oldukça gecikti ancak soyunma odasına 1-0 girmek kıymetliydi. İkinci yarı, birinci yarının kopyasıydı. 2-0 net değil, 3-0 olsa rahatlardık.

3. GOL NEDEN İPTAL EDİLDİ?

3. gol niçin verilmedi, anlamış değilim. Birazcık top oynamış olsa VAR’daki onun gol olduğunu görürdü.Bir tarafın da öteki türlü ezası var. Gençlerbirliği’nin küme düşme tehlikesi var. Bizim kopmama, vazgeçmeme üzere bir huyumuz var. Kendi kalemizde durum vermeden, rahatsızlık duymadan maçı bitirmek hoş.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır