Haber

Kingston’tan Hız Aşırtılabilir DDR5 Bellekler İçin Yeni Adım

Kingston Technology Company, Inc., yeni jenerasyon bellek platformunun test ve ahenk sürecini başlatmak için iş ortağı olan anakart üreticilerine sürat aşırtılabilir DDR5 modüllerini gönderdiğini duyurdu. Yeni Kingston DDR5 modülleri evvelce ayarlanmış XMP profillerine sahip olmakla birlikte, anakart üreticilerinin entegre güç idaresi devresini (PMIC) 1.1V DDR5 standartlarının ötesinde manuel olarak ayarlamalarına müsaade veriyor. Böylelikle sürat aşırtmada azamî esnekliğe imkan sağlıyor. Kingston, yeni DDR5 tahlillerini üçüncü çeyrekte pazara sunmayı planlıyor.

Belleklerin bu formda doğrulanması tüm bilgi süreç ekosisteminin işbirliğini gerektiriyor. Kingston, 33 yıllık tarihi boyunca önde gelen anakart ve yonga seti üreticileriyle yakın çalıştı. Bu yeni adım, şirketin yüksek performanslı ve sürat aşırtılabilir bellek tahlillerini bu yılın sonlarında pazara sunmadan evvel ulaşılan değerli bir dönüm noktasına işaret ediyor.

Kingston, otuz yılı aşkın müddettir ürettiği her modülü, yongayı ve hücreyi baştan sona titizlikle test etti. Ömür uzunluğu garanti ve eşsiz müşteri hizmetleri takviyesini ardına alan bu metodik test süreci, Kingston’u %80’in üzerinde pazar payıyla dünyanın en büyük üçüncü parti bellek üreticisine dönüştürdü. Kingston, uzun vakittir mikroelektronik sanayisinin idare ünitesi olan JEDEC’in üyesi pozisyonunda. On yıldan uzun süredir JEDEC idare kurulunda yer alan Kingston, tüm üreticilerin takip ettiği sanayi standartlarının belirlenmesine yardımcı oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır