Haber

Kod Adı Angel oyuncuları kimdir? Kod Adı Angel nerede çekildi? Kod Adı Angel uyarlama mı konusu nedir?


Kod Adı Angel filmi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. 2019 yapımı olan film aksiyon türüyle dikkat çekiyor. Peki ama Kod Adı Angel oyuncuları kimdir, nerede çekildi?

Kod Adı Angel oyuncuları kimdir?

Kod Adı Angel dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer alıyor. Kod Adı Angel oyuncu kadrosunda; Gerard Butler, Morgan Freeman, Lance Reddick gibi isimler yer alıyor.

Kod Adı Angel konusu nedir?

Kod Adı Angel, düzenlenen bir suikastın sorumlusu olarak görülen bir adamın kendisini aklamak için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Gizli servis üyesi Mike Banning, Başkan Allan Trumball’un korumalığını yapmakla görevlidir. Başkan Trumball’un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri saldırısının yaşanması, Banning’in hayatının değişmesine neden olur. Banning, Hava Kuvvetleri’nin yaptığı uçuşun ortasında terörist saldırıların hedefi haline gelir. Yaşanan saldırının ardından ise karalama kampanyasının hedefinde Mike Banning vardır. Başkana düzenlenen suikastın sorumlusu olarak gösterilen Banning, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Ancak bunu yapması pek de kolay değildir. Banning, bir yandan saldırının ardındaki isimleri ortaya çıkarmaya çalışırken bir yandan da kendi ajansından ve FBI’dan kaçmak zorunda kalır.

Kod Adı Angel filminin orijinal adı Angel Has Fallen olarak biliniyor.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır