Haber

Netflix’ten Beklenen Lupin Müjdesi Geldi; 3. Kısım Onayı Aldı

Netflix’in en tanınan orjinal dizilerinden biri olan Lupin, üçüncü kısım için onayı aldı. Duyuru, bir fragmanla birlikte Twitter’da yayınlandı. Netflix’in Fransız kabahat dramasının ikinci kısmını ise, 11 Haziran’da yayınlanacak. Duyuru ile birlikte, kıssanın ikinci kısımda bitmeyeceği de ortaya çıkmış oluyor. Bizim iddiamız, üçüncü kısmın 2022’de yayınlanacağı tarafında…

As Assane is always a step ahead, Lupin will also be returning for Part Trois (3), OUI! https://t.co/y8kGej6aHr

— Netflix UK & Ireland (@NetflixUK) May 12, 2021

Lupin’in birinci kısmı, babası varlıklı bir aile tarafından işlemediği bir kabahatle suçlandıktan sonra hayatı alt üst olan Assane Diop rolündeki Omar Sy ekseninde gelişmişti.

Ana karakteri Maurice Leblanc’ın 1900’lerin başındaki romanlarından ilham alan seri, bu yılın Ocak ayında yayınlanan beş kısımlık birinci kısmı ile büyük bir izleyici kitlesini kendine çekmeyi başarmıştı. Lupin, yayınlanmasının birinci ayında 70 milyon abone tarafından izlendi ve Netflix’te en çok izlenen İngilizce olmayan dizi olmayı başardı.

Netflix, Lupin’i dönemlere ayırmak yerine kısımlar halinde yayınlıyor. Zati gelecek kısımlar de klasik manada bir ikinci bir dönemi temsil etmiyor; daha çok birinci beş kısımdaki olayların direkt bir devamını temsil ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır