Haber

PC Oyuncuları, Dünyanın En Büyük Süper Bilgisayarını Yapmaya Hazırlanıyor

Salad Technologies dünyanın en büyük üstün bilgisayarını inşa etmeye yardımcı olmak ve karşılığında mükafatlar kazanmak için dünyanın her yerinden PC oyuncularının boşta duran ve kullanmadıkları makinelerini ödünç vermeleri için yardım istemiş. Şirketin hayali ise, en büyük muhteşem bilgisayarı üretmek.

Salad, 2018 yılında hayatına başlamasında bu yana 250 binden fazla oyuncu ile çalışmış onların boşta duran bilgisayarları ile açık kaynaklı masaüstü uygulaması aracılığıyla blok zinciri oluşturmuş bir şirket. Artık Salad bu konsepti geliştirmek ve ileri bir basamağa taşımak isteme niyetinde.

Şirketin yeni maksadı tekrar oyuncuların kullanmadıkları bilgisayarları kullanarak yapay zeka geliştirme ve mühendislik üzere gelişmiş hesaplama ile ağır süreçlere ayrılabilecek bir üstün bilgisayar yaratmak. Salad Technologies, bunun için oyun donanımlarını ödünç verebilecek bireylere ikram kartlar ile oyunlar ve abonelikler için kullanabilecekleri dijital mükafatlar sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır