Haber

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division Evreninin Genişleyeceğini Duyurdu

Tom Clancy’s The Division’ın 2016’da piyasaya sürülmesi ile oyun, 2009’dan beri Tom Clancy şemsiyesi altındaki büsbütün yepyeni olan birinci IP oldu ve birden fazla Ubisoft satış rekorunu kırdı. Oyun serisi, Tom Clancy’s The Division 2’nin 2019’un en başarılı oyunlarından biri olmasıyla gelişimini sürdürdü ve 2020 genişletmesi The Division 2: Warlords of New York, oyunun tarihinin en etkin kısmıydı.

Serinin bu genişletme sürecinin bir modülü olarak Ubisoft bugün, The Division cihanında orijinal, fiyatsız oynanabilen bir oyun olan Tom Clancy’s The Division: Heartland’ı tanıttı. Geliştirmesi, The Division ve The Division 2’de de çalışmış ve Tom Clancy lisanslarıyla yakın bağları olan Red Storm Entertainment stüdyosu tarafından sürdürülüyor. Heartland, 2021-2022’de Playstation, Xbox ve PC’de bağımsız olarak sunulan bir tecrübe olacak. Ubisoft ayrıyeten The Division serisini mobile taşıyarak kozmosu daha da geniş bir kitleye taşıma planlarını duyurdu.

Son olarak The Division 2, 2021’in sonlarında yapılacak bir güncellemenin modülü olarak yepisyeni bir içerik daha alacak. Ubisoft Bucharest’in dayanağıyla Ubisoft Massive, büsbütün yeni bir oyun modu ve artan yapılandırma çeşitliliği ve uygulanabilirliği vurgusuyla ajanları seviyelendirmek için yeni usuller içerecek olan bu yeni içeriğin geliştirilmesine öncülük ediyor. Bu yeni güncelleme ile ilgili daha fazla detay yayınlanmadan evvel açıklanacak.

The Division ayrıyeten, Netflix ile geliştirilmekte olan Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’ın oynadığı, daha önce duyurulan sinemayla birlikte transmedya sunumunu genişletiyor ve Aconyte tarafından yayınlanacak yeni bir özgün romanı da duyuruyor. Öyküsü, The Division 2’deki olaylardan sonra başlayacak: Casuslar tedarik yollarını garanti altına almak için savaşırken salgının ABD’nin farklı bölgelerini nasıl etkilediğini keşfedecekler. The Division’ın transmedya içeriği hakkında daha fazla bilgi bu yılın ilerleyen vakitlerinde paylaşılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır